Comair dažai rudi 15 ml Padidinti

Comair dažai rudi 15 ml

New product

Antakių ir blakstienų dažai Comair KMS3080935, rudi, 15 ml

Smulkiau

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 7 premijos taškų. Jūsų krepšelis bus 7 taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,07 €.


3,65 €

Add to wishlist

Apie prekę

COMAIR Blakstienų ir antakių dažai. Suteikia akims ypatingo išraiškingumo.

Siekiant veidui suteikti spalvinės harmonijos, geriausia blakstienoms naudoti tamsesnį atspalvį nei antakiams. Galite pasirinkti švelnius grafito tonus arba natūralią rudą antakiams ir tamsią juodą arba mėlynai juodą spalvą blakstienoms. Taip pat galite rinktis tą pačią spalvą ir naudoti skirtingą jos intensyvumą, nes kuo ilgiau dažai laikomi, tuo tamsesnis atspalvis gaunamas.

Veido paruošimas. Makiažo valikliu nuvalykite makiažą ir nešvarumus. Odą aplink akis patepkite apsauginiu kremu. Po vokais padėkite apsauginius diskelius ir užsimerkite.

Dažų paruošimas. Iš tūbelės išspauskite apie 2 cm dažų ir sumaišykite juos su 10 lašų oksidacinės emulsijos (hidrogeno peroksido 3 %), kad gautumėte lengvai tepamą kremą. Dažus naudokite iš karto juos sumaišę.

Naudojimas. Naudodamiesi specialiu aplikatoriumi, dažus pirmiausia tepkite ant blakstienų, tuomet ant antakių plaukų augimo kryptimi.

Laikymo trukmė: 5 – 10 minučių, priklausomai nuo spalvos intensyvumo.

Nuplovimas. Po nurodytos dažų laikymo trukmės dažus nuvalykite drungnu vandeniu ir vatos diskeliu. Dažus nuo odos nuvalykite muilu (ne šampūnu) ir vatos diskeliu. Odą patepkite kremu.

SKIRTA TIK PROFESIONALIAM NAUDOJIMUI!

• Talpa – 15 ml.
• Užtenka ~30 naudojimų.