Gelinis lakas Splash M Padidinti

Gelinis lakas Splash M

New product

Nagų lakas-gelis IBI Flawless Diva Color Collection Splash M F65, 15 m

Smulkiau

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 38 premijos taškų. Jūsų krepšelis bus 38 taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,38 €.


19,40 €

Add to wishlist

Apie prekę

Raudonuoju apdovanojimų kilimu žingsniuojančios divos diktuoja ne tik stulbinamas makiažo, ypatingas aprangos kodo madas, bet ir įmantriai nulakuotus nagučius. DIVA COLOR nagų gelio-lako kolekcija puikiai tiks visoms, laikančioms save pasaulinio lygio diva.

• IBI Flawless nagų gelio-lako pakuotė visiškai sandari ir nepralaidi šviesai, o tai garantuoja, kad šis nagų gelis-lakas nepradės tirštėti ar stingti.

• Po 2 savaičių įprastas nagų gelis-lakas pradeda trūkinėti: atsiranda mikro įtrūkimai, dėl kurių manikiūras praranda tobulą išvaizdą ir blizgesį. To niekada neatsitiks su IBI Flawless. Ir po 2 savaičių Jūsų manikiūras išliks nepriekaištingas.

• Daugumai nagų geliu-lakų reikalingas pagrindas ir viršutinė danga atskirai, o šiam naudojamas tik vienas produktas, todėl vietoje trijų privalomų produktų jums reikės įsigyti tik du, kad galėtumėte sukurti tobulą ilgai išliekantį manikiūrą.