Gelinis lakas Swing C Padidinti

Gelinis lakas Swing C

New product

Nagų lakas-gelis IBI Flawless Coctail Color Collection Swing C F155, 15 ml

Smulkiau

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 38 premijos taškų. Jūsų krepšelis bus 38 taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,38 €.


19,40 €

Add to wishlist

Apie prekę

Mados ir grožio pasaulyje karaliauja ir subtilios šviesios spalvos. Taip nulakuoti nagai atrodo sveiki ir prižiūrėti, tinka tiek dienos, tiek vakaro įvaizdžiui. „COCKTAIL COLOR“ nagų gelio-lako kolekcija tiks visoms, pavargusioms nuo tamsių, akį rėžiančių, spalvų, trokštančių tyrų, šviesių, neutralių atspalvių.

• IBI Flawless nagų gelio-lako pakuotė visiškai sandari ir nepralaidi šviesai, o tai garantuoja, kad šis nagų gelis-lakas nepradės tirštėti ar stingti.

• Po 2 savaičių įprastas nagų gelis-lakas pradeda trūkinėti: atsiranda mikroįtrūkimai, dėl kurių manikiūras praranda tobulą išvaizdą ir blizgesį. To niekada neatsitiks su IBI Flawless. Ir po 2 savaičių Jūsų manikiūras išliks nepriekaištingas.

• Daugumai nagų geliu-lakų reikalingas pagrindas ir viršutinė danga atskirai, o šiam naudojamas tik vienas produktas, todėl vietoje trijų privalomų produktų jums reikės įsigyti tik du, kad galėtumėte sukurti tobulą ilgai išliekantį manikiūrą.