Mystery MAG-SH F192 Padidinti

Mystery MAG-SH F192

New product

IBI Flawless Atract Color Collection Mystery MAG-SH F192, 8 ml mini

Smulkiau

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 20 premijos taškų. Jūsų krepšelis bus 20 taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,20 €.


10,14 €

Add to wishlist

Apie prekę

Jei Jums jau nusibodo matiniai ar įprastai blizgantys nagai, pats laikas pasidomėti „Attract Color“ kolekcijos inovacija.

Siūlome magnetinį nagų gelį-laką, kuris suteiks nagams išpuoselėtų nagų įspūdį. Dailus magnetinis raštas papuoš nagus lyg pačiam įmantriausiam grožio salone. Magnetinis nagų gelis-lakas atrodo neperkrautai ir solidžiai, tad tinka visų progų manikiūrams. Dailus ornamentas išliks tol, kol nenuvalysite nagų gelio-lako.

IBI Flawless magnetiniam geliui-lakui papildomai rekomenduojame įsigyti magnetuką (IBIMagnet), kurio pagalba nagams sukursite pageidaujamą raštą.

• Spalva – Mystery MAG-SH* (* H-Holographic, SH-Shimmer, C-Creme, S-Sheer, P-Pearl, M-Metallic, MAG-Magnetic, G-Glitter, SG-Smooth glitter).

• IBI Flawless nagų gelio-lako pakuotė visiškai sandari ir nepralaidi šviesai, o tai garantuoja, kad šis nagų gelis-lakas nepradės tirštėti ar stingti.

• Po 2 savaičių įprastas nagų gelis-lakas pradeda trūkinėti: atsiranda mikro įtrūkimai, dėl kurių manikiūras praranda tobulą išvaizdą ir blizgesį. To niekada neatsitiks su IBI Flawless. Ir po 2 savaičių Jūsų manikiūras išliks nepriekaištingas.

• Daugumai nagų geliu-lakų reikalingas pagrindas ir viršutinė danga atskirai, o šiam naudojamas tik vienas produktas, todėl vietoje trijų privalomų produktų jums reikės įsigyti tik du, kad galėtumėte sukurti tobulą ilgai išliekantį manikiūrą.