Klijai blakstienų kuokšteliams bespalviai-skaidrūs Padidinti

Klijai blakstienų kuokšteliams bespalviai-skaidrūs

New product

Klijai blakstienų kuokšteliams Andea Clear Adhesive for Individual Lashes 240231, bespalviai-skaidrūs, 3,5 g

Smulkiau

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 8 premijos taškų. Jūsų krepšelis bus 8 taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,08 €.


4,34 €

Add to wishlist

Apie prekę

Naudojimas
Prieš klijuodami blakstienas, kruopščiai nuvalykite akis, kad pašalintumėt makiažo likučius ar odos riebalų perteklių.1. Užlašinkite 2-3 lašus blakstienų klijų ant gabalėlio folijos. Sandariai užsukite klijų buteliuką, taip apsaugosite klijus nuo išsiliejimo ar išdžiūvimo.
2. Naudodamiesi pincetu, švelniai išimkite klijuojamas blakstienas iš pakuotės.
3. Pamirkykite klijuojamos blakstienos pagrindą į klijus.
4. Klijuokite blakstienas kuo arčiau natūralių blakstienų linijos, tačiau neliesdami akies voko.

Blakstienų nuėmimas
Blakstienos gali būti efektyviai pašalinamos naudojant tam skirtą ANDREA priemonę – LashFree blakstienų klijų nuėmėją. Niekada netraukite blakstienų prieš tai nenuvalę klijų.

Įspėjimai: saugoti nuo vaikų. Naudoti tik nurodytu būdu. Vengti patekimo į akis. Patekus į akis, nedelsiant plaukite gausiu kiekiu vandens. DEGUS – nenaudokite šalia ugnies ar kitų uždegimo šaltinių.

„Andrea“ – tai kompanija, kuri nuo 1963 m. gamina aukštos kokybės dirbtines blakstienas, skirtas ir grožio paslaugų industrijos profesionalams, ir neprofesionaliam naudojimui namuose. Įvertintos ne tik makiažo specialistų, video filmų įrašų studijų, bet ir įvairaus amžiaus moterų, „Andrea“ prekinis ženklas tapo vienas populiariausių dirbtinių blakstienų pasirinkimų visame pasaulyje!